Zazvoni za osmijeh!

Mesnice Ravlić pozivaju svoje kupce za svojom kupnjom doniraju bodove za nas! Hvala mesnicama Ravlić, a svi koji želite, možete se u akciju uključiti do 24. prosinca 2018.

Hvala!

U mesnicama Ravlić ovog Božića možeš postati pravi Djed Božićnjak!

Mesnice Ravlić ovih blagdana omogućuju svojim vjernim kupcima da uz svakodnevno obavljanje zadataka i obveza učine i dobro djelo povodom nadolazećih blagdana.

Malo je potrebno za osmijeh na licima osoba s poteškoćama u razvoju i njihovih obitelji. U božićno vrijeme, kad se više nego ikad okupljamo zajedno sa svojim obiteljima, želimo misliti i na one obitelji koje se susreću s poteškoćama koje su im se našle na putu, ali koje ih ne sputavaju u tome da od svojih obitelji naprave mjesto utjehe, mira i sreće.

U sklopu kampanje „Zazvoni za osmijeh“ pozivamo svoje najvjernije kupce i članove Loyalty programa na donaciju bodova sa svoje Ravlić Loyalty kartice Udruzi djece i mladih s poteškoćama u razvoju Zvono. Jednostavnim potezom naši kupci mogu uljepšati blagdane članovima udruge Zvono i njihovim obiteljima.

Za svaki donirani bod (u vrijednosti 1 kn) koji kupac donira u ovu svrhu i mesnice Ravlić doniraju 1 kn.