Prva godišnjica školskog volonterskog kluba Požega!

Školski volonterski klub Obrtničke škole u Požegi 18. siječnja 2019. je obilježio svoju prvu godišnjicu osnutka. Učenici su, zajedno s profesoricom i voditeljicom kluba Katarinom Bajt, prigodno uredili učionicu i pripremili zakusku za sve nazočne.

Katarina Bajt predstavila je nazočnima rad školskog volonterskog kluba i zahvalila svima koji su sudjelovali i pomogli. Predstavila je i planirane aktivnosti za sljedeće razdoblje te radionice za uključivanje svih učenika koji se žele priključiti radu Kluba. Učenici su zatim izradili rođendansku tortu od papira za školski pano koju su upotpunili svojim porukama o volonterstvu.

U ugodnom okruženju učenici su pokazali izrazitu motivaciju i zainteresiranost za rad te su iskazali zadovoljstvo rezultatima svoga rada.

Školski volonterski klub Obrtničke škole Požega osnovan je u sklopu projekta “Šalji dalje” koji provodi udruga Zvono.