ODRŽANA GLAZBENA RADIONICA

U petak, 25. studenog 2016.godine, s početkom u 19 sati, u organizaciji Kluba mladih Garaža organizirana je i provedena glazbena radionica. Radinicu je vodio mladi glazbenik iz Belišća Ivan Perković.

Brojni posjetitelji bili su upoznati s različitim instrumentima koje glazbenik posjeduje i zna svirati (gitara, bubnjevi i dr.).  Cilj radionice je poticanje kreativnosti u glazbi, razmjena znanja i iskustva, savladavanje osnova u glazbi i stjecanje solidne baze znanja. Polaznici su imali odličnu interakciju s predavačem kojem su mogli postavljati brojna pitanja u vezi sviranja i korištenja različitih instrumenata.

Voditelj radionice objasnio je sudionicima sadržaj bubnjarskog kompleta koje svira te gdje se sve koriste.

Na radionici su sudjelovali i naši prijatelji iz Njemačke i Francuske, te nam je bila izuzetna čast ugostiti ih i nadamo se da će sudjelovati na još naših radionica dok su u Hrvatskoj.

Kako nam je bilo možete pogledati na fotografijama objavljenim na Facebook stranici Kluba mladih Garaža 🙂