iMOS-Snaga sudjelovanja

Udruga “Zvono”  sudjelovala je  na sajamskoj manifestaciji pod nazivom “iMOS 2014.” koji se održao 19. svibnja na Trgu Slobode u Osijeku . Ova manifestacija objedinjuje Sajam informiranja mladih, kojeg provodi PRONI Centar za socijalno podučavanje i Sajam „Snaga sudjelovanja“, kojeg provodi Volonterski centar Osijek.

Zajednički je cilj spajanja ova dva događaja promovirati suradničko djelovanje i obilježiti početak tjedna koji će obilovati aktivnostima u sklopu manifestacije “Hrvatska vololontira!”
Na sajmu su se predstavile razne udruge i organizacije te  su prisutne  informirali o svojim programima, projektima i aktivnostima za mlade, i koliko je  važno aktivno sudjelovanje mladih u različitim područjima osobnog i društvenog života.