Europa za građane - radionica

U petak, 05. veljače 2016.godine u Zagrebu (Kuća Europe) zaposlenice Udruge Zvono zajedno sa još 100 predstavnika/ca neprofitnih organizacija i jedinica lokalne i područne (samo)uprave sudjelovale su na radionici Programa Europa za građane.

Ured za udruge kao Kontakt točka programa Europa za građane u Republici Hrvatskoj, u suradnji s Predstavništvom Europske komisije u Hrvatskoj, održao je radionicu za umrežavanje i izradu projektnih prijedloga za idući rok u sklopu programa Europa za građane 2014-2020.

Nakon uvodnog dijela na kojem je sudionicima bila predstavljena mreža Informacijskih centara Europe Direct na području Hrvatske, predstavnici Ureda za udruge predstavili su mogućnosti financiranja projekata iz ovog programa, te nekoliko primjera dobre prakse. Nakon prezentacijskog dijela uslijedilo je upoznavanje i razrada projektnih prijedloga u grupama, te rasprava o prijedlozima i prioritetima Programa.

Izvor fotografija: www.udruge.gov.hr