Božićni tjedan u Zvonu

U ovo predblagdansko vrijeme udrugu Zvono posjećuju brojni prijatelji i razveseljuju naše članove poludnevnog boravka. Početkom tjedna posjetila nas je učiteljica  Monika Jurkin iz OŠ Ivana Kukuljevića iz Belišća, nekadašnja volonterka i zaposlenica udruge Zvono. Dugogodišnji prijatelji udruge Zvono, udruga Ličana „Vila Velebita“ svake godine u božićno vrijeme posjete članove udruge Zvono te ih počaste brojnim poklonima, a za njih pripreme i glazbeni program koji uvijek završi pjesmom i plesom. Članovi udruge Ličana njeguju svoje ličke korijene te tradicionalnu glazbu i običaje, pa se potrude barem dio toga prenijeti na naše članove te ih tako na neki način obogatiti. Također, ovaj tjedan posjetili su nas i članovi likovne udruge Bel-art iz Belišća te donijeli našim članovima poklone te proveli ugodno poslijepodne u ugodnom druženju i razgovoru. Do kraja ovog tjedna u goste nam dolazi i učiteljica Marija Katalenić zajedno sa učenicima petog razreda. Zahvaljujemo se svim našim prijateljima na posjeti, ugodnom druženju i poklonima te im želimo sve najbolje povodom ovogodišnjih blagdana.